Підсумки роботи школи за 2015-2016 навчальний рік

В школі навчається 962 учня , в початковій ланці – 439 дітей, в середній – 393,в старшій – 130.

Узагальнюючи результат ЗНО – 2016 з української мови середній бал по школі склав 8,1. Найвищі показники в 11-А, В класах – відповідно 8,5 та 8,2 балів. (учителі Нюкало О.В., Ткачова К.М.).Дві учениці отримали найвищий бал – 12. Успішність по школі склала 98,5% . Якість знань по школі становить 73%.

У школі встановлено 3 НКК, кількість комп'ютерів в навчальному процесі – 38, кількість комп'ютерів в управлінській діяльності – 9, загальна кількість комп'ютерів – 42. Всі комп’ютери підключені до мережі Інтернет та до локальної мережі, яка об’єднує всі комп’ютери школи.

За результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад вже 21 рік поспіль школа виборює І місце серед навчальних закладів міста. А саме, 52 переможці із 83 учасників: І місць – 16, ІІ – 20, ІІІ – 16. Двадцять учнів захищали честь міста на ІІІ етапі олімпіад і 11 стали переможцями. Це найрезультативніший показник серед ЗНЗ міста.

У Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика мають перемоги на рівні міста: Новик Гліб(5-А), Шевченко Іван (7-В), Греб Наталія, Хохлачова Катерина (10-А), Богатирьова Д. (11-А) посіли призові місця.

На Міжнародному конкурсі з української мови та літератури імені Т.Г.Шевченка переможцями міського етапу стали: Новик Гліб (5-А), Кабакова Дар’я (6-А), Богатирьова Дар’я (11-А), Греб Наталія (10-А), Хохлачова Катерина (10-А). Богатирьова Дар’я стала переможницею обласного та учасницею всеукраїнського етапу. Учні школи не залишаються осторонь конкурсу-захисту наукових робіт в межах МАН. Два роки поспіль учениці Греб Наталія, Богданова Марія, Кравченко Людмила виборюють перемоги на обласному рівні.

Учениця 10-А класу Греб Наталя є учасницею трьох Міжнародних наукових конференцій на базі Інституту Філології БДПУ. Переможниця обласного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь» – ІІІ місце.

Богданова Марія учениця 10-А класу на четвертому регіональному науково-практичному семінарі БДПУ презентувала наукову розвідку «Поетика повсякдення в новелі І.Франка «Сойчине крило».

У школі працює сім клубів (4 бюджетні и 3, які не оплачуються):
клуб прихильників поезії «Сучасник»,
літературно-поетична світлиця «Біла лілея»,
«EnglishClub»,
«DeutschClub»,
еколого-краєзнавчий клуб «Дивосвіт»,
англійський клуб для малюків «Мій маленький англійський театр»,
психолого-педагогічний клуб «Підліток».
А також п’ять гуртків: етнографічний гурток «Берегиня», вокальний гурток «Камертон», гурток «Вишивка і декор», гурток «Чарівний пензлик», гурток ЮІР.

У 2015-2016 н.р. взяли участь у 35 конкурсах, фестивалях, конференціях тощо. Із них:
міжнародні – 2,
Всеукраїнські – 6,
обласні – 12,
міські – 15;
вибороли:
9 – І місць,
7 – ІІ місць,
7 – ІІІ місць.
Понад 30 учнів стали лауреатами різноманітних конкурсів і фестивалів.

У 2015 році за кошти батьків:
- Проведено ремонт актового залу
- Замінено двері на металеві у спортивному залі
- Замінено більшість стендів, вивісок.

Проблеми:
Згідно з проектними роботами в школі повинні були утеплити фасад, замінити вікна на металопластикові та перекрити покрівлю (нині маємо таку картину: у тій частині фасаду, яка обшита мінеральною ватою, й де не доведено роботи до кінця – не поштукатурено та не пофарбовано – мін вата, як губка, всмоктує вологу і в класних кімнатах починають відпадати шпалери, з’явилася пліснява; встановлені металопластикові вікна в більшості випадків глухі, їх не можна ні відкрити, ні помити; оскільки школа документально була в числі тих, роботи в яких фінансувалися вищезазначеним проектом й виділялися кошти на ремонтні роботи, а фактично ремонтних робіт не було, покрівля, що протікає, як решето, не може бути полагоджена, бо на її ремонт виділити кошти неможливо: об’єкт ремонтується за рахунок коштів «зелених інвестицій»).

Мережі водопостачання: перебувають у задовільному стані, але необхідно провести поточний ремонт із заміною (Заглушки діаметром Ø100 мм – 2 шт.; Труба Ø80 мм – 16 м.; Труба Ø100 мм – 40 м.)

Мережі водовідведення: перебувають у задовільному стані, але необхідно провести поточний ремонт із заміною (Труба Ø100 мм – 16 м.)

Мережі опалення: перебувають у задовільному стані, але необхідно провести поточний ремонт із заміною (Труба Ø100 мм – 20м., труба Ø80 мм – 20м., труба Ø32 мм – 30м., вентиль Ø50 мм – 2 шт., вентиль різьбовий Ø40 мм – 1 шт., заглушка фланцева Ø40 мм – 3 шт., заглушка фланцева Ø80 мм – 2 шт.)

Покрівля: знаходиться у незадовільному стані, потребує капітального ремонту площею 3070 м2 (у 2015 році проведено часткове латання покрівлі над 49, 48, 46, 45 кабінетами, актовим залом, спортзалом та коридором початкової ланки).