Поточні проекти:

Громадський проектT
Громадський проект ПРОЕКТ 668: Сонячний настрій
Візитівкою навчального закладу є шкільне подвір’я. На жаль, старе покриття двору БСШ №16 (залізобетонні плити) зруйноване, потріскане та різне за розміром, що становить небезпеку для дітей та дорослих. Проект передбачає заміну старого покриття на сучасне енергозберігаюче (за рахунок накопичення сонячної енергії).
Оскільки школа є культурним центром мікрорайону, вона має бути привабливою. ТОЖ НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ, відгукнімося й проголосуємо за красиву сучасну школу!
Етап: Реалізація проекта.

Громадський проект ПРОЕКТ 739: Інноваційний комп’ютерний комплекс у школі №16
У школі працюють 3 кабінети інформатики (38 комп’ютерів), з них понад половина (22) віком понад 15 років. В один з кабінетів діти приходять на урок інформатики як у музей комп’ютерної техніки! Навіть у таких умовах учні нашої школи тримають лідерство в міських олімпіадах з інформатики та постійно представляють місто на обласних олімпіадах.
ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ поліпшити процес навчання інформатики та зробити його більш комфортним і сучасним!
Етап: Реалізація проекта.

Громадський проектT
Назва проекту: Друге життя пластикової пляшки.
Основний напрямок: Навколишнє середовище.
Короткий опис:
- Провести акцію по збору пластикових пляшок.
- Провести просвітницьку роботу серед шкільної спільноти, щодо другого життя прастикової пляшки.
- Створити місце для відпочинку на перервах (пуфіки різних форм та розмірів) із пластикових пляшок з використанням різних технік виконання.
Очікуваний результат:
- Створення комфортного середовища для відпочинку на перервах.
- Підвищення рівню знань учнів ,щодо проблем навколишнього середовища , а саме використання вторинної сировини. Етап: Реалізація проекта.