Батьківський комітет школи

Батьки й батьківський комітет БСШ № 16 завжди були і є зацікавленими в створенні оптимальних умов навчання й перебування дітей у стінах школи. З метою захисту інтересів дітей робота батьківського комітету здійснюється в Раді школи, в учнівському самоврядування. Члени батьківського комітету надають активну допомогу педагогічному колективу в реалізації завдань виховного процесу. Діяльність комітету також спрямована на зміцнення господарської й навчально-матеріальної бази школи та покращення її благоустрою.
У вересні 2016-2017 н.р. було сформовано Батьківський комітет школи з представників батьківських комітетів кожного класу.

Початкова ланка:

9. Ботєва Д. В.
10. Ходякова Н. Ю.
11. Сметанська О. М.
Очолила батьківський комітет Шеремета Вікторія Володимирівна.
Для вирішення нагальних питань було обрано актив комітету в складі Картамишевої Л. В., Антонової Т. М. Беленко І., Валентинової С. О., Щербіни Ю. А., Решетнікової И. М.

Протягом першої половини навчального року на засіданнях батьківського комітету школи розглядалися питання щодо:
– про затвердження плану роботи батьківського комітету та плану спільної діяльності педагогів, батьків та учнів школи;
– про участь батьків в організації проведення батьківських зборів у класах;
– про затвердження співпраці батьківського комітету школи та батьківських комітетів класів у роботі з категорійними дітьми, сім’ями, що потребують додаткової уваги, обстеження житлово-побутових умов цих сімей;
– про затвердження участі батьківського комітету школи в організації та проведенні загально-шкільних виховних заходів, батьківських комітетів класів – у проведенні виховних заходів у класах, організаціх екскурсій для учнів;
– про порядок надання батьками школи добровольної благодійної допомоги для покращення матеріально-технічної бази школи, благоустрою території школи.

Батьківський комітет спільно з адміністрацією, психологом школи Бєдуновою О. М. та соціальним педагогом Мартинюк З. О. розробили та затвердили план роботи батьківського всеобуча, реалізація якого здійснюється за участі батьків, вічителів, педагогів школи. На цих загально шкільних заходах розглядалися питання щодо навчання школірів, батьківської відповідальності, виховання дитини в родіні, профілактики правопорушень. Відбулися зустрічі з працівниками центру у справах сім’ї та молоді щодо інтеграції дитей з особливими потребами та прав людини.

Батьківські комітети школи та класів брали участь у підготовці виставці до Дня міста, Свята першого дзвоника, Дня знань, Дня честі школи. Дня учителя, Андріївських вечорниць, Свята Миколая, Свята Нового року. Були організовані екскурсії та профорієнтаційні зустрічі. Батьківським комітетом здійснювалося відвідування шкільної їдальні з метою налагодження нормального годування дітей. Ними було ініційовано обговорення в класах якості годування, заміну на столах клейонок.

З метою створення комфортних умов для дітей, які половину дня проводять у школі, та завдяки добровольної матеріальній допомозі батьків різних класів через акти прийому-передачі адміністрації школи було передано наступні матеріальн цінності: фото рамки для виставки до Дня честі школи, 17 гардин для вікон, костюми діда Мороза і Снігуроньки, клейонки для їдальні, а також згідно з рішенням батьківських зборів, сплачено гроші за надання школі ремонтних послуг одиниць оргтехніки, за шкільний сайт.