Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


2016-2017 навчальний рік:

Англійська мова:
І місце Кальченко О. (учитель Стаценко Т.І.)
І місце Пономаренко М. (учитель Щербакова О.А.)
І місце Щербатов І. (учитель Коробова О.О.)
ІІ місце Бредун Д. (учитель Врублевська Л.В.)
ІІ місце Хохлачова К. (учитель Врублевська Л.В.)
ІІ місце Говоровська А. (учитель Врублевська Л.В.)
ІІ місце Варакін І. (учитель Щербакова О.А.)
ІІ місце Касьянова М. (учитель Коробова О.О.)
ІІ місце Кучер Ю. (учитель Антипова Н.О.)
ІІ місце Анисенко Д. (учитель Сергієнко Л.В.)
ІІІ місце Черниш О. (учитель Богдан Н.П.)

Німецька мова:
І місце Мелюхіна К. (учитель Іванісова В.О.)
І місце Дзюм О. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІ місце Трембач А. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІ місце Шевченко С. (учитель Іванісова В.О.)
ІІІ місце Антонюк І.( учитель Магрицька Г.А.)

Хімія:
ІІ місце Бредун Д. (учитель Клевцова С.Л.)
ІІІ місце Говоровська А. (учитель Клевцова С.Л.)
ІІІ місце Трембач А. (учитель Клевцова С.Л.)
ІІІ місце Бондаренко О. (учитель Гіренко В.М.)
ІІІ місце Юрченко Д. (учитель Гіренко В.М.)

Українська мова та література:
ІІ місце Греб Н. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Хохлачова К. (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце Чиньонна Т. (учитель Анисенко Н.М.)
ІІІ місце Лукіна А. (учитель Анисенко Н.М.)

Французька мова:
ІІ місце Гаєвська О. (учитель Іванісова В.О.)
ІІ місце Чиньонна Т. (учитель Іванісова В.О.)
ІІ місце Беленко В. (учитель Іванісова В.О.)

Фізична культура:
І місце Данильченко А. (учитель Панченко С.І.)

Обслуговуюча праця:
І місце Горбач Л. (учитель Чердакліева О.В.)

Астрономія:
ІІ місце Каширін Є. (учитель Шадріна В.В.)
Інформатика:
І місце Паценталюк В. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Бредун Д. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Захаров М. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Щербаков М. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Трембач А. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Говоровська А. (учитель Дубінін А.О.)

Інформаційні технології:
І місце Кучер Ю. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Фролов А. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Великохатько А. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Хохлачова К. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Каширін Євген (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Павріанідіс А. (учитель Дубінін А.О.)

Біологія:
І місце Трембач А. (учитель Касян Н.В.)
ІІ місце Губська В. (учитель Касян Н.В.)
ІІІ місце Кальченко О. (учитель Гіренко В.Д.)
ІІІ місце Лукіна А. (учитель Касян Н.В.)

Історія:
ІІ місце Антонюк І. (учитель Цикіна І.В.)
ІІ місце Вареник В. (учитель Воронкіна М.В)
ІІ місце Печенкін О. (учитель Воронкіна М.В)
ІІІ місце Гаєвська О. (учитель Доценко К.О.)

Географія:
І місце Антонюк І. (учитель Степанова Л.М.)
ІІІ місце Печенкін О. (учитель Степанова Л.М.)

Фізика:
ІІІ місце Бондарєв В. (учитель Шадріна В.В.)

Екологія:
ІІ місце Картамишева В. (учитель Касян Н.В.)

Правознавство:
ІІІ місце Вареник В. (учитель Цикіна І.В.)

Економіка:
ІІІ місце Картамишева В. (учитель Греб В.Я.)

2015-2016 навчальний рік:

Англійська мова:
І місце Левінсон Г. (учитель Олейнікова О.Г.)
І місце Гойдіна Т. (учитель Ларіна О.О.)
І місце Вустяк А. (учитель Коробова О.О.)
І місце Бредун Д. (учитель Врублевська Л.В.)
І місце Хохлачова К. (учитель Врублевська Л.В.)
І місце Степанова А. (учитель Щербакова О.А.)
І місце Пономаренко М. (учитель Щербакова О.А.)
І місце Мацагора Софія (учитель Антипова Н.О.)
ІІ місце Картамишева В. (учитель Машковська Н.І.)
ІІ місце Іванов Р. (учитель Головко Л.Л.)

Французька мова:
І місце Картамишева В. (учитель Іванісова В.О.)
ІІ місце Пономаренко М. (учитель Мордус Л.П.)
ІІ місце Гаєвська О. (учитель Іванісова В.О.)
ІІІ місце Мєлай В. (учитель Богдан Н.П.)

Німецька мова:
І місце Іванов Р. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІ місце Негляд А. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІІ місце Войко І. (учитель Магрицька Г.А.)

Історія:
ІІ місце Антонюк І. (учитель Цикіна І.В.)
ІІ місце Гаєвська О. (учитель Доценко К.О.)
ІІІ місце Гойдіна Т. (учитель Воронкіна М.В.)

Біологія:
І місце Трембач А. (учитель Касян Н.В.)
ІІІ місце Гойдіна Т. (учитель Гіренко В.Д.)

Математика:
ІІІ місце Антонюк І. (учитель Матвєєва С.Ю.)
ІІІ місце Овчар Д. (учитель Бондаренко Т.В.)

Фізика:
ІІІ місце Черниш О. (учитель Веселов В.В.)
ІІІ місце Бондарєв В. (учитель Шадріна В.В.)

Технічна праця:
ІІ місце Батура М. (учитель Береговий М.В.)

Фізична культура:
ІІ місце Білецький Д. (учитель Мульченко М.М.)
Інформатика:
І місце Башук Є. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Паценталюк В. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Захаров М. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Юрченко В. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Харченко О. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Шеремета А. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Іванов С. (учитель Дубінін А.О.)

Українська мова та література:
І місце Богатирьова Д. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Греб Н. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Архипова А. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Мєлай В. (учитель Ткачова К.М.)

Інформаційні технології:
І місце Богатирьова Д. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Кучер Ю. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Мовчан Д. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Піцикевич Ю. (учитель Дубінін А.О.)

Географія:
ІІ місце Антонюк І. (учитель Степанова Л.М.)
ІІІ місце Печенкін О. (учитель Степанова Л.М.)

Екологія:
ІІ місце Бондарєв В. (учитель Касян Н.В.)
ІІІ місце Лукач К. (учитель Касян Н.В.)

Хімія:
ІІ місце Бредун Д. (учитель Клевцова С.Л.)
ІІІ місце Говоровська А. (учитель Клевцова С.Л.)

Обслуговуюча праця:
ІІ місце Тельчарова Л. (учитель ЧердакліеваО.В.)

Російська мова:
ІІ місце Півень О. (учитель Заєнчковська В.Ф.)

Астрономія:
ІІІ місце Каширін Є. (учитель Шадріна В.В.)

2014-2015 навчальний рік:

Англійська мова:
І місце Левінсон Г. (учитель Коробов О.В.)
ІІ місце Іванов Р. (учитель Головко Л.Л.)
ІІ місце Бондар Є. (учитель Олейнікова О.Г.)
ІІ місце Картамишева В. (учитель Врублевська Л.В.)
ІІ місце Гойдіна Т. (учитель Ларіна О.О.)
ІІІ місце Кіса О. (учитель Богдан Н.П.)

Українська мова та література:
І місце Богатирьова Д. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Хохлачова К. (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Александрова А. (учитель Ткачова К.М.)
ІІІ місце Греб Н. (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце Архипова А. (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце Федорук М. (учитель Скиртач Н.В.)

Німецька мова:
І місце Іванов Р. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІ місце Хабаров Д. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІ місце Лукач К. (учитель Магрицька Г.А.)
ІІІ місце Піцикевич Ю. (учитель Магрицька Г.А.)

Біологія:
ІІ місце Драгунова А. (учитель Касян Н.В.)
ІІ місце Кальченко О. (учитель Гіренко В.Д.)
ІІІ місце Пустовіт Ю. (учитель Касян Н.В.)

Хімія:
ІІ місце Харченко К. (учитель Гіренко В.М.)
ІІ місце Христокіна А. (учитель Гіренко В.М.)
ІІІ місце Кравченко В. (учитель Клевцова С.Л.)

Фізика:
ІІ місце Кравченко Л. (учитель Веселов В.В.)
ІІІ місце Кравченко В. (учитель Веселов В.В.)
ІІІ місце Зазуліна М. (учитель Шадріна В.В.)

Астрономія:
ІІІ місце Бондар Є. (учитель Веселов В.В.)
ІІІ місце Омельченко М. (учитель Веселов В.В.)

Математика:
ІІІ місце Антонюк І. (учитель Матвєєва С.Ю.)
Інформатика:
І місце Біловол Б. (учитель Дубінін А.О.)
І місце Харченко О. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Кіса О. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Башук Є. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Шеремета А. (учитель Дубінін А.О.)

Географія:
І місце Богатирьова Д. (учитель Степанова Л.М.)
І місце Бондарєв В. (учитель Степанова Л.М.)
І місце Печенкін О. (учитель Степанова Л.М.)

Історія:
І місце Калінін В. (учитель Вишенська Н.В.)
ІІ місце Гришай М. (учитель Вишенська Н.В.)
ІІІ місце Каширін Є. (учитель Воронкіна М.В.)
ІІІ місце Нестеренко Ю. (учитель Воронкіна М.В.)

Інформаційні технології:
ІІ місце Богатирьова Д. (учитель Дубінін А.О.)
ІІ місце Неділя К. (учитель Дубінін А.О.)
ІІІ місце Кривич О. (учитель Дубінін А.О.)

Фізична культура:
І місце Білецький Д. (учитель Мульченко М.М.)
ІІІ місце Харченко Катерина (учитель Панченко С.І.)

Французька мова:
І місце Богатирьова Д. (учитель Іванісова В.О.)
ІІІ місце Картамишева В. (учитель Іванісова В.О.)

Трудове навчання:
ІІ місце Стойчев А. (учитель Береговий М.В.)
ІІІ місце Батура М. (учитель Береговий М.В.)

Екологія:
ІІІ місце Білецький Д. (учитель Гіренко В.Д.)

Правознавство:
ІІІ місце Калінін В. (учитель Цикіна І.В.)

Обслуговуюча праця:
ІІІ місце Шевченко В. (учитель Чердакліева О.В.)