Участь та перемоги учнів школи в різноманітних конкурсах:


2015-2016 навчальний рік:

Дипломанти обласного конкупсу «Ювілей улюбленої книги»:
Лиман Максим (вчитель Пасічник А. В.)
Свячений Євген (вчитель Прохорович Н. І.)
Лукіна Анна(вчитель Заєнчковська В.Ф)
Чиньонна Тетяна(вчитель Заєнчковська В.Ф)
Коробов Євген (вчитель Заєнчковська В.Ф)

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»:
І місце Каширін Є. (вчитель Заєнчковська В.Ф)
І місце Шеремета А. (вчитель Заєнчковська В.Ф)
І місце Гойдіна Т. (вчитель Тонконог Н.І.)
І місце Шевченко В. (вчитель Заєнчковська В.Ф)

Конкурс «Я - за єдину Україну»:
І місце Богданова М. (вчитель Нюкало О.В.)
І місце Коробов М. (вчитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Каширін Є. (вчитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Піцекевич Ю. (вчитель Ткачова К.М.)
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Конкурс шкільних творів до Дня Перемоги:
І місце Піцекевич Ю. (вчитель Ткачова К.М.)

Конкурс пошукових робіт:
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Конкурс пошукових робіт
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»:
взяли участь 21 учень

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» (осінній):
взяли участь 228 учнів

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»:
взяли участь 25 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-осінній»:
взяли участь 200 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Весняний колосок»:
взяли участь 101 учень

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус»:
взяли участь 29 учнів

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzl»:
взяли участь 30 учнів

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
взяли участь 27 учнів

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»:
взяли участь 124 учня

Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс «Лелека»:
взяли участь 11 учнів

2014-2015 навчальний рік:

Обласний конкурс літературної творчості, присвячений річниці М.Ю.Лермонтова «Герой нашого времени»:
Переможець Коробов Михайло
Учасник Шевченко Влада

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, чтоб я тебя увидел» (обласний рівень):
І місце Шеремета Андрій
ІІ місце Александрова Аліна
ІІІ місце Шевченко Влада

Міжнародний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою (обласний рівень):
Лауреат Александрова Аліна
Лауреат Левенсон Георгій

Обласний конкурс «Країна моя - Україна»:
І місце (номінація літературний жанр) Коробов Михайло
ІІ місце (номінація літературний жанр) Кравченко Людмила
ІІ місце (номінація літературний жанр) Богданова Марія
ІІ місце (номінація фото) Лобанова Катерина
ІІІ місце (номінація образотворче мистецтво) Синкова Анастасія

Обласний фестиваль «Таланти твої, Запорізький краю» міський етап (переможці):
Бузико Поліна
Волкова Анна
Калінін Валерій
Кісса Олеся
Левенсон Георгій
Вокальний ансамбль «Камертон»

Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Мирний атом»:
І місце Бінь Микита

Обласний конкурс «Світ без насилля» міський етап номінація фото:
І місце Хохлачова Катерина
ІІ місце Лобанова Катерина
ІІ місце Суліменко Катерина
ІІІ місце Кальченко Ольга

Регіональний вокальний конкурс «Спадщина»:
І місце Волкова Анна

Міський фестиваль шкільних медіа «Прес хвиля -2015» номінація «Ранковий ефір для ровесників»:
ІІ місце Чемширов Ігор
ІІ місце Калінін Валерій
ІІ місце Кривунь Ганна
ІІ місце Лобанова Катерина
ІІ місце Кравченко Людмила
ІІ місце Кравченко Валерія
ІІ місце Гойдіна Тетяна

Міський конкурс «Разом граємо та права дітей вивчаємо» розробка й проведення заходу «Подорож у країну Гігієну»:
І місце учні початкових класів

Міський танцювальний конкурс «Золота Айседора»:
ІІ місце Шадріна Ольга
ІІІ місце Авдалян Гаяне

Міський фестиваль театрального мистецтва «Парафраз»:
Лауреат Шеремета Андрій
Лауреат Каширін Євген
Лауреат Шевченко Влада
Лауреат Чебєнєєва Аліна
Лауреат Васильєв Максим
Лауреат Даков Денис
Лауреат Черниш Олександр

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, чтоб я тебя увидел» (міський етап):
І місце Шеремета Андрій
ІІ місце Александрова Аліна
ІІІ місце Шевченко Влада

Міський літературний конкурс «Нам не потрібна війна»:
І місце Богданова Марія
гран-прі Коробов Михайло

Міський конкурс образотворчого мистецтва «Чорнобильська палітра»:
І місце Бінь Микита

Міський конкурс ДЮП (Дружина Юних Пожежників):
ІІ місце Шевченко Влада
ІІ місце Волкова Анна
ІІ місце Бондарєв В’ячеслав
ІІ місце Тейкін Владислав
ІІ місце Бочкарьова Карина
ІІ місце Первєєв Дмитро

Міський конкурс ЮІР (Юні Інспектора Руху):
І місце Шеремета Андрій
І місце Каширін Євген
І місце Ченцов Андрій
І місце Юрченко Владислав
І місце Греб Наталля
І місце Картомишева Валерія
І місце Хохлачова Катерина
І місце Вустяк Анастасія
І місце Харченко Катерина

Конкурс «Об’днаймося ж, брати мої»:
І місце Греб Наталя
ІІ місце Коробов Михайло

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»:
25 учасників

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» (осінній):
39 учасників

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»:
16 учасників

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-осінній»:
222 учасника

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Весняний колосок»:
100 учасників

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzl»:
51 учасник

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
46 учасників

Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс «Лелека»:
33 учасника

2013-2014 навчальний рік:

Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»:
І місце в області Шиманович Марія

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Презентую тебе, Україно»:
І місце Шиманович Марія

ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього»:
Привезенцев Ростислав

Регіональний конкурс плакатів до Днів Європи «Єдина Україна» (лауреати):
Марін Дмитро
Масюк Катерина
Філатова Олена
Піцикевич Юлія

Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», номінація «ЕКОкреатив»:
Сушко Олександра
клуб «Дивосвіт»

Міжнародний медіафестиваль «Запоріжжя-Москва – 2014»:
Малуєв Микита
Чемширов Ігор
Кісь Владислав
Рідько Назар
Лобанова Катерина
Махіненко Дмитро
Калінін Валерій

XVI Міжнародний фестиваль шкільних медіа:

Махіненко Дмитро
Рідько Назар
Кісь Владислав
Гурьєва Тетяна
Калашникова Маргарита
Калінін Валерій
Кривунь Ганна
Лобанова Катерина
Хохлачова Катерина

Обласний конкурс пошукових робіт «Твої герої Запорізький край»:
Греб Наталія

Обласний конкурс-виставка фотографій «Наша гордість: Минуле і сучасність Запорізького дитячого туризму і краєзнавства»:
Коробов Михайло – ІІ місце

Обласний дитячий конкурс малюнків та фоторобіт «Світ без насилля»:
Лобанова Катерина ІІ місце

Обласний конкурс-виставка «Народна іграшка» (лауреат):
Авдалян Марія

Обласний конкурс малюнків «Безпека ти мир в Україні»:
Щербаков Кирило ІІ місце

Обласний зональний конкурс «Спадщина - 2014»:
Голтвенко Олеся ІІ місце

Обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Шанує Тараса велика родина»:
Щербаков Кирило І місце в міському турі
Коробов Михайло І місце в міському турі
Щербаков Кирило ІІ місце в областному турі

Обласний дитячий конкурс малюнків «Мирний атом в долонях дитини»:
Курейкіна Марія
Свентицька Марина
Говоровська Аліса
Суміна Карина

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Твої права»:
Філатова Олена

Обласний конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»:
Зазуліна Марія
Оніщенко Надія
Ларічкін Володимир

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»:
Щербаков Кирило ІІІ місце

Міський фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-хвиля 2013». І місце в конкурсі відео роликів «Я люблю Україну»:
Кісь Владислав
Рідько Назар
Махіненко Дмитро
Калашникова Маргарита
Удод Тетяна
Калінін Валерій
Кривунь Ганна
Лобанова Катерина
Хохлачова Катерина

Міський фестиваль пісні «На хвилях ретро»:
Голтвенко Олеся дипломант

Міська молодіжна акція «Стоп насилля». ІІ місце у конкурсі плакатів:
Серединська Карина
Юрченко Олеся

Міська виставка «Галерея живих фігур»:
Мартинюк Олег
Крот Ольга
Левчук Софія

Міський конкурс ммалюнків, присвячений Дню міста:
Чиньонна Тетяна
Бабак Анастасія

Міській вокальний фестиваль української патріотичної пісні «І оживе добра слава, слава України»:
Голтвенко Олеся лауреат

Міський театральний фестиваль для дітей та молоді «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (лауреати):
Мартинюк Олег
Мальцева Наталія
Черниш Олександр
Каширін Євген
Шеремета Андрій
Оганесян Карен
Драгунова Анастасія

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпійське лелеченя» (конкурс плакатів і малюнків):
Кальченко Олена ІІ місце
Привезенцев Ростислав ІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»:
Коробов Михайло ІІ місце в номінації «Літературна творчість»

Міський конкурс логотипів у рамках проекту «Мій Шевченко»:
Кальченко Олена лауреат

Міська культурно-просвітницька акція «Безмежний світ Шевченківський поезій»:
Номінація «Кращий переклад вірша Т.Г. Шевченка»:
Коробов Михайло І місце
Хабаров Данії І місце
Номінація «Вірш до Великого Кобзаря»:
Картамишева Валерія І місце
Коробов Михайло І місце
Мірзоєв Микита І місце
Хабаров Данії ІІ місце
Синєок Ірина ІІ місце
Басара Семен ІІІ місце
Антоненко Гліб ІІІ місце

Міський літературний конкурс «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»:
Номінація «Лист-послання до Шевченка»:
Коробов Михайло І місце
Чайка Денис І місце
Служавий Вадим І місце
Синєок Ірина ІІ місце
Іванов Леонід ІІІ місце
Номінація «У Шевченків слід ступаючи…»:
Антонечко Гліб І місце

Міський літературний конкурс «Ваша слава на века» до Дня Перемоги:
Шиманович Марія І місце
Шевченко Влада ІІ місце
Нестеренко Юлія ІІІ місце
Коробов Михайло лауреат

Міський конкурс ораторського мистецтва:

Зинюк Микита
Мартинюк Олег
Махіненко Дмитро
Калінін Валерій
Кравченко Людмила
Кравченко Валерія

Міські змаганнях з правознавства та ораторської майстерності «Судові дебати»:
Махіненко Дмитро ІІ місце
Калінін Валерій ІІ місце

Міський психологічний інтелектуальний конкурс «Шерлок Холмс і Доктор Ватсон»:
Махіненко Дмитро ІІ місце
Калінін Валерій ІІ місце

Міський конкурс «Золота Айседора»:
Авдалян Гаяне ІІ місце
Ларічкін Володимир лауреат
Завальнюк Анастасія лауреат

Міський брейн-ринг «Мовляночка» ІІ місце команда учнів школи 10-Б класу:
Фаєва Анастасія
Калінін Валерій
Гришай Марк
Біловол Богдан
Омельченко Максим

Міські змагання сандружин «Обери життя - 2014»:
Команда учнів школи І місце

Міський етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати, мої!»:

Шиманович Марія І місце
Хабаров Даніїл І місце
Греб Наталія І місце
Коробов Михайло ІІ місце

Міський літературний конкурс «Не дуріте самі себе…» (БДПУ):
Шиманович Марія І місце