Шкільний літопис - Вступ

У цьому розділі ви можете читати історію школи та продивлятися фотографії, які ілюструють події тих днів. Також у Вас є можливість прослухати обраний епізод історії школи у виконанні наших вчителів. Для цього необхідно знайти на екрані Вашого монітору у правому куточку елементи керування mp3 плейєром. Робота творчої групи вчителів над історією школи була позитивно оцінена - ця розробка увійшла до трійки кращіх серед шкіл нашого міста. Бажаємо приємного перегляду.
Опис моделі учнівського самоврядування «Держава успіху»

Шкільний літопис
«У дивний і прекрасний світ довкола ведуть стежки з шістнадцятої школи» -
стверджує девіз навчального закладу, який давно вже став для багатьох дітей, учителів, батьків осередком знань, доброти, культури, життєтворчості.

Шкільний літопис

Анотація

В «Історії Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов «Від витоків до сьогодення» простежено історію виникнення закладу, основні віхи й події, які стали доленосними в житті школи. Висвітлено роботу педколективу із створення шкільних традицій, умотивовано педагогічні підходи, що сприяли утвердженню школи як однієї з найкращих у місті, широко представлений матеріал про випускників школи та їхні досягнення. В роботі детально описано історію трудового колективу, а також висвітлено зв’язки із Запорізьким інститутом підвищення кваліфікації вчителів, ЗОІППО.