Еколого-просвітницький клуб «Дивосвіт»

лого
Назва гуртка: Еколого-просвітницький клуб «Дивосвіт»
Напрямок: Еколого-натуралістичний
Кількість учнів: 15
Місце проведення занять: кабінет № 49
Час роботи: Четвер - 13:40-14:25

Касян Наталія Володимирівна
Керівник: Касян Наталія Володимирівна
Посада: вчитель біології
Кваліфікація: вища категорія
Звання: учитель-методист
Предмет, який викладає: біологія, екологія, основи здоров'я, природознавство
Девіз гуртка: "Дивосвіт наш, Дивосвіт Яскравий та чудовий. Добре жити в ньому нам, З друзями навколо!"
Учнівський екоклуб «Дивосвіт» є об'єднанням учнівської молоді, яке сприяє формуванню екологічного світогляду.

Мета та завдання клубу:
- Сприяння усвідомленню учнями необхідності побудови еколого-розумового суспільства
- Сприяти вихованню почуття прекрасного
- Популяризувати і роз'яснювати основні положення екологічної освіти
- Підтримувати зв'язки з СЮН, поетичним клубом “ Сучасник”, учнями початкової та середньої ланки
- Пропаганда здорового способу життя

Клуб працює за напрямками:
- Лекторська група ( пропаганда екологічних знань)
- Екологічна стежина ( формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів)
- Орнітолог ( вивчення та спостереження за птахами краю)
- Банк “ Природа очима дітей ” ( масове залучення учнівської молоді до захисту прав природи шляхом розкриття творчого потенціалу)

Форми роботи клубу «Дивосвіт»:
1. Засідання клубу
2. Конкурси, екоігри, вікторини
3. Еколекторій

Результативність роботи клуба:
2008 -2009 навчальний рік
Обласний конкурс наукових рефератів «Майбутнє лісу в твоїх руках» 3 місце Шиманович М. 6 кл.
Обласний конкурс «Мы строим свою жизнь без туберкулеза» 3 місце Шиманович М. 6 кл.
Міський конкурс «Шпаківня»- 1 місце учні 1- А класу.
МАН «Вплив якості хліба з висівками на здоров’я людини» 3 місце Клевцов О.
Всеукраїнський конкурс «Колосок» Командна першість Золотий Колосок Учні 3 – 9 кл.
2009 – 2010 навчальний рік
МАН «Лінгвокульторологічний аналіз концептосфери квіти» 3 місце Коробов Є.9 кл.
Всеукраїнський конкурс Укрпошти «Напиши листа про небезпеку СНІДА» 2 місце Шиманович М.7 кл.
2010 -2011 навчальний рік
Науковий екологічний проект «Екологічні передумови для створеня НПП «Приазовський»» 3 місце Байгуш О. 10 кл.
Міжнародний конкурс «Уявіть себе деревом, що росте у лісі» 3 місце Шиманович М. 8 кл.
Участь у Міжнародному конкурсі «Створеня осередків екологічної освіти в школах України»
Обласний конкурс «В об’єктиві жива природа» 1 місце Удод Т.8 кл., Балабона О. 10 кл., Коробов Є. 10 кл.
2011 - 2012 навчальний рік
Науковий екологічний проект «Вплив продуктів харчування на здоров’я людини» 3 місце Байгуш О. 11 кл.

Еколого-просвітницький клуб Дивосвіт