Гурток «Юні інспектори руху»

лого
Назва гуртка: Гурток «Юні інспектори руху»
Напрямок: Соціальний
Девіз гуртка: Сміливіше йди по дорозі дитинства за руку з ЮІР. Сміливіше йди по великій планеті - з нами шлях відкрит!

Клевцова Світлана Леонідівна
Керівник гуртка: Клевцова Світлана Леонідівна
Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії
Кваліфікація: вища категорія
Звання: учитель-методист
Предмет, який викладає: хімія

Мета гуртка:
- Формувати у учнів потребу у придбанні теоретичних знань дорожньої грамотності, практичних навичках і вмінь їх застосування.
- Навчати дітей безпечної поведінки на вулиці. Знати особливості своєї місцевості, основні дороги і безпечний маршрут до дошкільного закладу, або школи.
- Розрізняти дорогу та її основні частини : проїжджа, тротуар, обочина, кювет, їх призначення.
- Орієнтуватися на дорозі та різних її частинах під час руху; розуміти та розрізняти сигнали світлофора.
- Знати правила переходу вулиць на регульованих пішохідних переходах, безпечні місця переходу дороги у мікрорайоні закладу освіти та за домашньою адресою, знати та називати безпечні місця для ігор та розваг на вулицях.
- Знати правила користування громадським транспортом, очікування громадського транспорту; посадки та висадки пасажирів. Володіти правилами поведінки у салоні транспортного засобу, під час зупинки громадського транспорту.
- Знати і виконувати правові норми взаємодії учасників дорожнього руху.
Даний гурток є одним із найкращих серед шкіл міста.

Вже 2 роки поспіль учасники гуртка займають перше місце в змаганнях агітбригад ЮІР серед шкіл нашого міста, а також призові місця на обласних змаганнях.
В гуртку займаються як старшокласники так і діти молодшого шкільного віку, які готовлять свої виступи для дітей дитячих садків та молодших школярів.
Програма виступів різноманітна і цікава, яка направлена на добре засвоєння правил дорожнього руху. Діти з великим задоволенням відвідують гурток, адже їхнє навчання спрямоване на збереження життя і здоров’я громадян.

Загін ЮІР «Жезл» бере активну участь у профілактичних теле-радіопрограмах, КВН ЮІР, проводить шефську діяльність в дитячих будинках та інтернатах, веде широку роз'яснювальну роботу серед школярів з метою запобігання дорожньо-транспортних пригод. У школі систематично проводяться бесіди, радіо-лінійки, єдині класні години на тему:
- «Безпека на дорозі»
- «Азбука міста»
- «Увага ! діти на дорогах»
- «Ц потрібно дітям знати, як по місту крокувати»
- «Ми - пасажири : правила користування громадським транспортом»
- «Причини ДТП на дорогах» та інші.

Загін ЮІР завжди стоїть на варті дорожнього руху!

Гурток Юні інспектори руху