Гурток програмування «Кодфорс»


лого
Назва гуртка: Гурток програмування «Кодфорс»
Напрямок: Науково-технічний
Кількість учнів: 24
Місце проведення занять: кабінет №19
Час роботи: Середа - 14:15-15:00
Підготовка до олімпіад з інформатики: з понеділка по п'ятницю з 14-00 до 17-00
Дубінін Андрій Олександрович
Керівник: Дубінін Андрій Олександрович
Посада: вчитель інформатики
Кваліфікація: вища категорія
Звання: учитель-методист
Предмет, який викладає: інформатика, комп'ютерні технології
Девіз гуртка: Більшість хороших програмістів роблять свою роботу не тому, що очікують оплати або визнання, а тому що отримують задоволення від програмування. (Linus Torvalds)
Метою діяльності гуртка є організація розвивального практикуючого навчання, яке передбачає розвиток учня як особистості для самостійного набуття знань, їх практичного застосування у повсякденному житті, формування мотивації до навчання протягом всього життя.

Процес навчання реалізується через ієрархічну багаторівневу структуру взаємозв’язаних практичних вправ, які суворо підкоряються локальним цілям навчання. Такий підхід забезпечує безпосереднє застосування отриманих знань на практиці, в повсякденному житті, і накопичення власного досвіду.

Гурток «Web дизайн і програмування» передбачає можливість використання комп'ютера в якості засобу діяльності так само вільно, як сучасна людина вільно володіє навичками письма та рахування. Одна з найважливіших цілей комп'ютерного гуртка – формування комп'ютерної грамотності підростаючого покоління, мета гуртка:
- формування в школярів системи знань, умінь, навичок роботи з сучасними інформаційними технологіями;
- використовувати здобуті знання і вміння на практиці;
- дати учням максимальні уявлення про сучасні інформаційні системи;
- оволодіння учнями основних прийомів роботи з різним програмним забезпеченням та основами комп’ютерного дизайну;
- вміння передавати власні задуми засобами комп’ютерних технологій, знайомство з графічними і текстовими редакторами;
- розвивати творчі здібності, нестандартне мислення, естетичні смаки.

У школі інформатика починає вивчатися в початковій школі на факультативному рівні, це дає змогу виявити обдарованих дітей та зацікавити їх предметом. Усі перемоги школярів в інформатиці пов'язані саме з високим рівнем зацікавленості дітей.

Результатом такої зацікавленості стали:
- перемоги в міському етапі олімпіад
- перемоги в обласному етапі олімпіад
- перемога у обласному етапі МАН
- перемоги в різноманітних конкурсах
- вступ до вищих навчальних закладів саме за ІКТ-спеціальністю.

Конкурс "Історія школи":
І місце на міському рівні
І місце на обласному рівні

Конкурс "Web-сайтів серед освітніх закладів Запорізької області":
І місце на міському рівні
І місце на обласному рівні
+ лауреат у декількох номінаціях

лого
лого
лого
лого

При підготовці до будь-яких конкурсів та семінарів гуртківці стають помічниками, а в деяких випадках незамінною ланкою, без якої були б неможливі значні перемоги школи на міському та обласному рівні. Також члени гуртка беруть активну участь в розробці та підтримці сайту школи.

На міському етапі відкритої олімпіада з програмування для студентів вищих навчальних закладів міста Бердянська Коробов Євген посів 1 місце, Тарнопольський Єгор – 2 місце.

Коробов Євген за клопотанням керівників БДПУ отримав дозвіл стати членом команди міста з програмування та представляти Бердянськ на рівні області, де також виборов призове місце.

У 2013 році випускник школи Ткачов Олександр був у складі команди БДПУ, яка виборола І місце серед педвузів на Міжнародній студентській олімпіаді з програмування в Харкові.

У 2012 році Коробов Євген став абсолютним чемпіоном України з програмування серед студентів.

У 2013 році Коробов Є. став півфіналістом чемпіонату світу з програмування серед студентів.
Хоча сьогодні Коробов Є. – студент, його часто запрошують в Бердянський державний педагогічний університет читати лекції й проводити тренінги з програмування.

лого
Мала Академія Наук:
2011-2012 - Коробов Євген - (11 клас) Розробка й упровадження інтернет-ресурсу «Шкільний журнал online»
Міський етап - 1 місце
Обласний етап - 3 місце

Предметні олімпіади з програмування та ІТ з 2000 року (вчитель Дубінін А.О.):

лого
Призери олімпіад:

Навчальний рікПрізвище, ім’я учняКласРівень (шкільний, міський, обласний, Всеукраїнський)ПредметМісце
2003-2004Зав’язкін Максим9міськийІнформатика (програмування)2
2004-2005Зав’язкін Максим10міськийІнформатика (програмування)1
2005-2006Зав’язкін Максим11міськийІнформатика (програмування)1
2007-2008Христіанінов Владислав10міськийІнформатика (програмування)2
2008-2009Христіанінов Владислав11міськийІнформатика (програмування)1
2007-2008Шевченко Артур10міськийІнформатика (програмування)3
2007-2008Шевченко Артур10міськийІнформатика (WEB-дизайн)3
2008-2009Шевченко Артур11міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2008-2009Ткачов Олександр11міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2008-2009Коробов Євген8міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2009-2010Коробов Євген9міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2009-2010Коробов Євген9міськийІнформатика (програмування)2
2010-2011Коробов Євген10міськийІнформатика (програмування)3
2011-2012Коробов Євген10міськийІнформатика (програмування)1
2009-2010Коробов Євген9обласнийІнформатика (WEB-дизайн)3
2011-2012Коробов Євген11обласнийІнформатика (програмування)3
2011-2012Заволока Євген9міськийІнформатика (програмування)1
2012-2013Заволока Євген10міськийІнформатика (програмування)1
2013-2014Заволока Євген11міськийІнформатика (програмування)1
2013-2014Заволока Євген11обласнийІнформатика (програмування)2
2008-2009Переверзєв Станіслав10міськийІнформатика (WEB-дизайн)3
2009-2010Переверзєв Станіслав11міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2009-2010Переверзєв Станіслав11обласнийІнформатика (WEB-дизайн)3
2009-2010Смердов Богдан10міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2009-2010Смердов Богдан10обласнийІнформатика (WEB-дизайн)3
2010-2011Смердов Богдан11міськийІнформатика (WEB-дизайн)2
2010-2011Ликова Тетяна11міськийІнформатика (WEB-дизайн)1
2010-2011Панаріна Дарина10міськийІнформатика (WEB-дизайн)2
2010-2011Гончаренко Кирил10міськийІнформатика (WEB-дизайн)2
2011-2012Логвіненко Олександра10міськийІнформатика (програмування)2
2010-2011Тарнопольський Єгор10міськийІнформатика (WEB-дизайн)2
2011-2012Тарнопольський Єгор11міськийІнформатика (програмування)2
2012-2013Махіненко Дмитро10міськийІнформатика (ІТ)1
2013-2014Махіненко Дмитро11міськийІнформатика (ІТ)2
2012-2013Махіненко Дмитро11обласнийІнформатика (ІТ)3
2013-2014Махіненко Дмитро11обласнийІнформатика (ІТ)3
2012-2013Северин Микита10міськийІнформатика (ІТ)2
2013-2014Северин Микита11міськийІнформатика (ІТ)2
2012-2013Северин Микита10обласнийІнформатика (ІТ)3
2013-2014Зинюк Микита11міськийІнформатика (ІТ)1
2013-2014Зинюк Микита11обласнийІнформатика (ІТ)3
2011-2012Луценко Роман9міськийІнформатика (програмування)2
2012-2013Луценко Роман10міськийІнформатика (програмування)2
2013-2014Луценко Роман11міськийІнформатика (програмування)2
2013-2014Неділя Катерина10міськийІнформатика (ІТ)1
2014-2015Неділя Катерина11міськийІнформатика (ІТ)2
2013-2014Біловол Богдан10міськийІнформатика (програмування)2
2014-2015Біловол Богдан11міськийІнформатика (програмування)1
2013-2014Кісса Олеся10міськийІнформатика (програмування)3
2014-2015Кісса Олеся11міськийІнформатика (програмування)2
2011-2012Васильєва Олександра10міськийІнформатика (програмування)1
2012-2013Васильєва Олександра11міськийІнформатика (програмування)2
2011-2012Айріх Костянтин11міськийІнформатика (ІТ)1
2011-2012Шипіцина Аліна11міськийІнформатика (ІТ)3
2012-2013Грубіна Маргарита11міськийІнформатика (ІТ)3
2012-2013Бабій Аліна11міськийІнформатика (ІТ)3
2012-2013Хльосткіна Лілія11міськийІнформатика (ІТ)2
2013-2014Пустовіт Юлія10міськийІнформатика (ІТ)2
2013-2014Тінькова Дарина11міськийІнформатика (ІТ)3
2013-2014Сушко Олександра11міськийІнформатика (ІТ)3
2014-2015Кривич Ольга10міськийІнформатика (ІТ)3
2014-2015Шеремета Андрій9міськийІнформатика (програмування)2
2015-2016Шеремета Андрій10міськийІнформатика (програмування)3
2015-2016Іванов Сергій7міськийІнформатика (програмування)3
2015-2016Юрченко Владислав10міськийІнформатика (програмування)2
2015-2016Піцикевич Юлія11міськийІнформатика (ІТ)3
2014-2015Харченко Олексій10міськийІнформатика (програмування)1
2015-2016Харченко Олексій11міськийІнформатика (програмування)3
2014-2015Башук Євген10міськийІнформатика (програмування)2
2014-2015Башук Євген10обласнийІнформатика (програмування)3
2015-2016Башук Євген11міськийІнформатика (програмування)1
2014-2015Богатирьова Дарина10міськийІнформатика (ІТ)2
2015-2016Богатирьова Дарина11міськийІнформатика (ІТ)1
2015-2016Мовчан Дар’я11міськийІнформатика (ІТ)2
2015-2016Мовчан Дар’я11обласнийІнформатика (ІТ)3
2015-2016Захаров Микита9міськийІнформатика (програмування)2
2016-2017Захаров Микита10міськийІнформатика (програмування)2
2015-2016Паценталюк Валерій9міськийІнформатика (програмування)1
2016-2017Паценталюк Валерій10міськийІнформатика (програмування)1
2016-2017Фролов Андрій8міськийІнформатика (ІТ)1
2016-2017Бредун Данил9міськийІнформатика (програмування)1
2016-2017Великохатько Анатолій10міськийІнформатика (ІТ)1
2016-2017Щербаков Микита8міськийІнформатика (програмування)2
2016-2017Павріанідіс Аліса10міськийІнформатика (ІТ)2
2016-2017Хохлачова Катерина11міськийІнформатика (ІТ)2
2016-2017Каширін Євген11міськийІнформатика (ІТ)2
2016-2017Говоровська Аліса9міськийІнформатика (програмування)3
2016-2017Трембач Анастасія9міськийІнформатика (програмування)3
2015-2016Кучер Юлія10міськийІнформатика (ІТ)1
2015-2016Кучер Юлія10обласнийІнформатика (ІТ)3
2016-2017Кучер Юлія11міськийІнформатика (ІТ)1