Вечір зустрічи випускників школи

У школі №16 існує давня традиція – щороку в першу п’ятницю лютого збирати вихованців-випускників різних років на вечір зустрічі. До цієї події готуються вчителі та учні сьогодення. В актовій залі школи, яка гостинно відкриває двері колишнім учням, а тепер лікарям, будівельникам, бізнесменам, водіям у затишній атмсофері можна переглянути концерт, відеокліпи зі шкільного життя, послухати щирі слова привітання директора, педагогів-наставників. З особливою урочистістю згадують про випускників-ювілярів. Учителі завжди пишаються їхніми досягненнями, творчими злетами.

Як приємно під час таких зустрічей випускникам полинути у світ дитинства, пригадати шкільне життя. Школа завжди була та залишається осередком спілкування.

Тож завжди раді гостинно вітати колишніх вихонавців у стінах рідного навчального закладу.