Взаємодія з громадськістю

Виховна система БСШ№16 спрямована на формування такої особистості, у якій синтезуються всі якості громадянина, тому в процесі виховання беруть участь не тільки вчителі, батьки та адміністрація школи, а й представники суспільно-громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Об’єднуючи зусилля учнівського, учительського колективів, батьків та представників громадськості, ми маємо можливість удосконалювати навчально-виховний процес.

Школа підтримує тісний зв'язок з міським осередком Всеукраїнського товариства української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», представники цих організацій (Пилипенко В.Ф. – голова товариства «Просвіта», Кумпан Зореслав - член об’єднання «Свобода») – були учасниками круглих столів: «Проблеми створення позитивного стереотипу щодо воїнів ОУН-УПА та їх ролі в державотворчому процесі України», «Іван Мазепа та його роль в історії України», відкритого мікрофону «Чорновіл В.М. – борець на незалежність України», учнівської конференції «Хочеш бути громадянином держави – будь громадянином школи», відкриття Галереї «Літературне краєзнавство» з встановленням погруддя Т.Г.Шевченку. На цих заходах були присутні й бунчужний бердянського коша козаків війська низового запорізького Майборода В.Н., і депутати міської ради Воробйова С.Г, Попов В.В., Сенченко В.О.

БСШ №16 співпрацює з центром громадських ініціатив мікрорайону «Центр міста», громадською організацією «Шураві», товариствами «Русское собрание», «Червоний хрест», асоціацією дітей-інвалідів, радою ветеранів ВВв, радою офіцерів Радянської Армії, представники яких: Миронов В.І., Подзолкін В.А, Корнєєв О.В.- є гостями свят, які проводяться у рмежах проектів з національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання.

У школі працює Рада школи, діяльність якої спрямована:
- на розвиток демократизації та гуманізації навчально-виховного процесу,
- об’єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів, батьків, громадськості в питаннях розвитку школи та вдосконалення навчально-виховного процесу,
- формування позитивного іміджу школи та вироблення демократичного стилю управління навчальним закладом.
У кожному класі працює батьківський комітет, який вирішує організаційні питання класу, вносить свої пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу та матеріального стану школи, є активним учасником виховної роботи школи.